Знайдіть частоту хвилі, якщо за період вона поширюється на 10 м. Швидкість хвиль 3 м/с?


Ответы на вопрос

Отвечает Кургунова Дарья.

Ответ:

0,3Гц

Объяснение:

u-швидкість хвилі=3м/с

T-період-10м

За формулою швидкість поширення хвилі: u=l/T=l*v,звідси

v=u/l=3/10=0,3Гц