При якій температурі молекули кисню мають середню квадратичну швидкість 400 м/с?


Ответы на вопрос

Отвечает Ерзутова Алина.
=m0\2
=3kt
mo=M/N(A)
Отсюда
M\N(A)*=3kT⇒T=M\3kN(A)
kN(A)=R=8,31
Подставив значения найдём T:
T=0,028*700²\3*8,31=550 К