Матеріальна точка здійснює гармонічні коливання. Швидкість її руху змінюється за законом v=-0,8п

sin0,4пt. За яким законом змінюється кординати тіла під час коливань?

Ответы на вопрос

Отвечает Унанян Тигран.

Ответ:

x(t)= -2*cos(0.4*π*t)

Объяснение:

Отвечает Ангелова Алина.

Ответ:

Объяснение:

из формулы видно что Vм=w*A=0,8*п

w=0,4п

A=0,8 п/0,4п=2 (м)

X=A*сos w*t

X=2*cos0,4п*t

легко проверить  V=X'=-2*0,4п*sin 0,4пt