3. З якого металу виготовлено кубік об’ємом 8 см3 і масою 56 г ? Довжина ребра срібного кубика

дорівнює 3 см, залізного – 4 см, а скляного – 5 см. Встановіть відповідність між масою кубику та

Ответы на вопрос

Отвечает Trifonova Masha.

Ответ:

1. По формуле: p=m*v=56г*8см^3=448г/см^3