ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! Тягар масою 400 г здійснює вертикальні коливання на пружині з жорсткістю 10

Н/м. Визначити період коливань пружинного маятника.

Ответы на вопрос

Отвечает Фалалеева Алина.

Ответ:

Объяснение:

Т=2π√(m/k)=2*3,14√(0,4 кг/10 Н/м)=6,28*0,2=1,256 с