Вантажний автомобіль за один рейс перевозить 4 т пшениці. Скільки рейсів повинен зробити

автомобіль, щоб засипати засувки об'ємом 25 метрів кубічних? Густина пшениці 800 кг/м кубічний​

Ответы на вопрос

Отвечает Мезин Тимоха.

mмаш=4*10³ кг

V=25 м³

ρ=800 кг/м³

N-?

Найдем массу, которая поместится в 25м³

ρ=m/V

m=ρV

m=800*25

m=20*10³ кг

Машина за одну ходку перевозит 4*10³ кг, значит чтобы найти N нужно

N=m/mмаш

N=20*10³/4*10³

N=5 ходок