Для будівельних робіт потрібно 90 метрів кубічних сухого піску. Скільки рейсів має зробити для

первезення сухого піску вантажний автомобіль вантажнопідйомність 4,5 тон? р=1500КГ/МЕТР КУБІЧНИЙ

Ответы на вопрос

Отвечает Пыршина Таня.
V=90 м3, М1=4500 кг,р=1500 кг /м3; Найти N. Решение: N=V/V1; V1= м1/р, N=Vp/м1= 90*1500/4500=30 рейсов