Обчисліть довжину електромагнітної хвилі у вакуумі, якщо частота коливань у ній 4*10¹¹ Гц. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Шердиев Ислам.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Отвечает Климович Іванна.

Ответ:

0,75 мм

Объяснение:

Формула довжини електромагнітної хвилі має вид

λ = с*T

c = 3*10^{8} м/c

T = \frac{1}{v}

и так тоді просто підставляємо все в початкову формулу і маємо

λ = c*\frac{1}{v} =\frac{3*10^{8} }{4*10^{11} }  = 0,00075 = 7,5*10^{-4}метра  або 0,75 мм