Визначити густину тіла . маса якого 4,5 кг, площа поверхні -500 см квадратних , а товщина - 20 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Кичук Алексей.

Ответ:

450 кг/м3

Объяснение:

m=4.5 кг     S=0.05 м2     h=0.2 м    po=?

===

po=m/V

V=S*h

po=m/(S*h)=4.5/(0.05*0.2)=450 кг/м3

==========================