Визначити силу пружності, що діє на пружину жорсткістю 500 Н/ м, якщо вона видовжилась на 10 см

розписанти через дано

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Вика.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

k = 500 H/м

∆L = 10 см = 0,1 м

_________

Fупр - ?

Решение:

По закону Гука:

Fупр = k * ΔL

Fупр = 500 * 0,1 = 50 Н