1. Скільки протонів і скільки нейтронів міститься в ядрі атому Бісмуту 83209Bi? 2. Запишіть

рівняння реакції розпаду. ( α-розпад:88226Ra, β-розпад: 82214Pb)

Ответы на вопрос

Отвечает Бабич Маша.

Ответ:

1.  83 - протони

126- нейтронів

2. 88226Ra => 24He+86222Rn

 226=4+x=>x=222

88=2+x=>x=86

82214Pb => -10e+83214Bi

214=0+x=>x=214

82=-1+x=>x=83