Визначте, яка частина від початкової кількості радіоактивних атомів розпадеться за час, що дорівнюе

двом періодам піврозпаду.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Ангелина.

Ответ:

N=N0/2^(t/T)

N/NO=1/2^(t/T)=1/2^(2*T/T)=1/4

не распадется 1/4часть, или 25%