Тіло на пружині здійснює гармонічні коливання за законом x=cos П/6t . (Усі величини, що входять у

рівняння, задано в одиницях СІ.) Визначте масу тіла, якщо жорсткість пружини становить 10 кН/м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Нестерова Лиза.

Ответ:

3,65*10^4 кг

Объяснение:

k=10^4 Н/м    Из уравнения ω=π/6     m=?

===

m=k/ω²=10^4/(π/6)²=3.65*10^4 кг

=======================

Отвечает Камочкин Денис.

Ответ:

Объяснение:

дано X=cos п*t/6

k=10000 Н/м

m- ?

из формулы видно что

w*t= п*t/6

w=п/6=√k/m

π²/36=k/m

m/k=36/3,14²

m=10000*36/3.14^2=36 000 кг=36 т

m=3,14*10000/36=872.2 к

===========

ответ