Визначте силу тяжіння, яка діє на тіло масою 400 г?


Ответы на вопрос

Отвечает Некрасов Никита.

Ответ:

Объяснение:

Формула сили тяжіння має такий вид

F = m*g

де m - маса тіла (кг)  = 400 г = 0,4 кг

g - прискорення вільного падіння 9.8 м/с,

F = 0,4*9,8 = 3,92 Н