Визначте масу вантажу, під дією якого вертикальна пружина жорсткістю 200H/m видовжилася на 10см.

СРОЧНО!! 20 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Денис.

Ответ:

Закон пружності:

F=kx

Сила тяжіння:

F=mg => mg=kx

m = \frac{kx}{g} = \: \frac{200 \times 0.1}{10} = \frac{20}{10} = 2 \: kgm=

g

kx

=

10

200×0.1

=

10

20

=2kg

Відповідь: 2 кг