Визнач масу вантажу, під дією якого вертикальна пружина жорсткістю 200 Н/м видовжилася на 10 см. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Колосов Роберт.

Закон пружності:

F=kx

Сила тяжіння:

F=mg => mg=kx

m =  \frac{kx}{g}  = \:  \frac{200 \times 0.1}{10}  =  \frac{20}{10}  = 2 \: kg

Відповідь: 2 кг