Помогите пожалуйста!!!! укажіть на якій висоті може опинитися кулька масою 10 г після пострілу з

дитячого пістолета якщо пружина жорсткістю 200н/м стискається у стволі на 5 см

Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Даниил.

Ответ:

2,5 м

Объяснение:

m=0.01 кг    k=200 Н/м    x=0.05 м  h=?

===

En1=En2

(потенциальная энергия пружины равна потенциальной энергии тела на высоте h)

En1=m*g*h

En2=k*x²/2

h=k*x²/(2*m*h)=200*0.05²/(2*0.01*10)=2.5 м

=========================