1. Ішінде суы бар U тәрізді түтікшеге 20см биіктікте керосин күйды Судыңдеңгейіқаншағакөтеріледі?​


Ответы на вопрос

Отвечает Казаков Сергей.

Берілгені

h1=20cm=0,2м

p1=800кг/м^3

p2=1000кг/м^3

т/к:h2=?

Формула

p1gh1=p2gh2

h2=p1h1/p2

Шешуі:

h2=800×0,2/1000=0,16м=16см