лижник спускається з гори з пристосуванням 0,3 м/с^2 Визначити швидкість лижника через 20с якщо

його початкова швидкість дорівнює 6 м/с​

Ответы на вопрос

Отвечает Харюков Антон.

Відповідь:

v=v0+a*t=6+0,3*20=12м/с

Пояснення: