довжина ребра кубика дорівнює 10 см на кубик діє сила тяжіння 27H знайдіть густину матеріалу і

визначте з якої речовини виготовлено кубик​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Дано:

F=27H

a=10 см=0,1 м

Знайти:

ρ, материал-?

Розв'язання:

F=mg  =>  m=F/g

m=ρV

=>  ρV=F/g

ρ=F/gV

V=a³

=>   ρ=F/ga³

ρ=27:(10*0,1³)=27/0,01=2700 кг/м³

Така густина в алюмінія, тож кубік виготовлено із нього

Відповідь: 2700 кг/м³, алюміній