визначити коефициент тертя ковзання Санок по снігу якщо для рівномірного їх руху у горизонтальному

напрямку необхідно прикласти силу 60 H. маса санок 100 кг​

Ответы на вопрос

Отвечает Нетрусова Лера.

Дано:

m = 100 кг

F = 60 H

---------------------

μ - ?

F = μ * Fтяж

Fтяж = m * g

μ = F / Fтяж = F / mg= 60 / 100 * 10 = 0,06