Знайти кінетичну енергію тіла масою 400 г яке рухається зі швидкістю 2 м/с


Ответы на вопрос

Отвечает Яцкая Ксюша.

Ответ:

Объяснение:

Ек=mv^2/2=0,4 кг*(2 м/с)^2/2=0,8 Дж