Автомобіль масою 5 т рушає з місця з прискоренням 0,6 м/с². Знайти силу тяги якщо коефіцієнт тертя

становить 0,04. По формулі F = Fтяжіння - Fтертя

Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Дано: m=5 т=5 000 кг; Vо=0; а=0,6 м/с²; μ=0,04; Fтяги - ?

-----------------------------------------------------------------------------------

Fтяги - Fтр=ma  по 2-му закону Ньютона.

Fтяги=ma + μmg

Fтяги=m(a + μg)

Fтяги=5 000 (0,6 + 0,04*10)=5 000 * 1=5 000 H=5 кН - это ответ.

--------------------------------------------------------------------------------------

А по Вашей формуле пусть учитель решает.