Абсолютна вологість повітря дорівнює 14,5 г/м3. Яка маса водяної пари міститься в аудиторії з

розмірами: довжина 15 м, ширина 10 м і висота 3 м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванченко Женя.

Ответ:

6,525 кг

Объяснение:

po=14.5 г/м3     a=15 м    b=10 м    h=3 м    m=?

===

V=a*b*h

m=po*V=po*a*b*h=14.5*15*10*3=6525 г

=====================