Вимог) . (3 бали). Сила тертя ковзання при русі тіла дорівнює 30H, асила нормальної реакції опори

дорівнює 400Н. Знайтикоефіцієнт тертя ковзання.пош (поnелба на повного розв'язку з дотриманням​

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Вероника.

Ответ:

Fтр=30H, N=400H, μ=?

μ=Fтр/N= 30/400=0.075