Визначте видовження пружини жорсткістью 40Н/м під дією підвішеною до неї тягарця масою 300 г.

срочноооооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Рейх Маша.

Ответ:

7,5 см

Объяснение:

k=40 Н/м     m=0.3 кг    x=?

===

F=k*x

x=F/k=m*g/k=0.3*10/40=0.075 м

=====================