6. Найміцніша павутина у павуків-нефілім, що живуть в Африці. Чому дорівнює коефіцієнт жорсткості

цієї павутини, якщо при силі натягу 5 Н вона розтягується на 2 мм?

Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Александра.

Ответ:

1000 Н/м

Объяснение:

F=5 H   x=0.005 м    k=?

===

F=k*x

k=F/x=5/0.005=1000 Н/м

================