Визначте приблизну масу 1м^3 повітря за атмосферного тиску і температури 300 К​


Ответы на вопрос

Отвечает Селеменев Максим.

Ответ:

1,16 кг

Объяснение:

V=1 м3   T=300 K    p=10^5 Па   M=0.029 кг/моль   m=?

===

p*V=(m/M)*R*T

m=p*V*M/(R*T)=10^5*1*0.029/(8.31*300)=1.16 кг

=====================================