Будь ласка допоможіть я зовсім не розумію що робити! При нагріванні ідеального газу на 1 к, при

постійному тиску об'єм його об'єм збільшується на 1/350 від початкового об'єму. Знайти початкову температуру газу​

Ответы на вопрос

Отвечает Медвежонок Настюшка.

Ответ:

350 K   (77°C)

Объяснение:

ΔT=1 K     ΔV=V1/350    T1=?

===

p=const

V1/T1=V2/T2=(v1+ΔV)/(T1+ΔT)

1+ΔT/T1=1+1/350

T1=350*ΔT=350 K

========================