100 балів. Під час нагрівання ідеального газу на ∆Т = 1К при постійному тиску об’єм його

збільшився на 1/350 початкового об’єму. Яка початкова температура газу?

Ответы на вопрос

Отвечает Шохолов Саша.

Ответ: 350 К

Объяснение: Відповідь 1 правильна, хіба що немає послідовних кроків переходу від другої формули до третьої.

Пропоную в додатку пояснення всіх кроків розв'язування


Отвечает Бойко Назар.

Ответ:

350 К

Объяснение:

ΔT=1 K    p=const    ΔV=V1/350    T1=?

===

V1/T1=V2/T2

V1/T1=(V1+ΔV)/(T1+ΔT)

1+ΔT/T1=1+ΔV/V1=1+1/350

ΔT/T1=1/350

T1=ΔT*350=350 K

============================