Розв'язати задачу з фізики 8 клас Визначте напругу на кінцях провідника у якому під час

протікання струму сила якого за 0.5 А , упродовж 5 хвилин електричне поле виконує роботу 150 Дж помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Rudenko Egor.

Ответ:

Объяснение:

I = 0.5 А

t=5 хвилин = 300 c

A= 150 Дж

U=?

A=I*U*t

U = A/(I*t) = 150 / (0.5*300) = 1 B