По ЛЕП передається потужність 10кВт. Сила струму в лінії - 10А. Втрата потужності в лінії становить

2%. Визначити опір лінії. * 2 Ом 20 Ом 0,2 Ом 200 Ом

Ответы на вопрос

Отвечает Уфимцев Пётр.

Ответ:

Потеря мощности:

Pп=(P/100%)*2%=200 Вт.

Сопротивление линии:

R=Pп/I²=2 Ом.

Объяснение: