визначте у скільки разів відрізняється напруга на двох ділянках кола якщо під час проходження по

них однаково електричного гаряду в одному виконується робота 160 Дж а в другому 400 Дж

Ответы на вопрос

Отвечает Амонов Ином.

Ответ:

в 2.5 рази

Объяснение:

U1=A1/q

U2=A2/q

U2/U1=A2/A1=400/160=2.5