Плавець занурився в воду на 30 м визначте тиск на цій глибині з поясненням ​


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

Объяснение:

h=30м

po=1000кг/м³

p=po×g×h

p=1000×10×30=300000паскаль