Якою є потужність двигуна, що виконав за 30 с 18 кДж? СРОЧНООООО​


Ответы на вопрос

Отвечает Лісевич Христя.

Ответ:

600 Вт

Объяснение:

t=30 c    A=18*10^3 Дж   P=?

===

P=A/t=18*10^3/30=600 Вт

=====================