Прилад показав силу струму 12мА Скільки електронів пройшло через прилад за 40сек?​


Ответы на вопрос

Отвечает Чуев Никита.

Ответ:

Объяснение:

q = I*t \\N = \dfrac q e = \dfrac{It}{e} = \dfrac{0.012*40}{1.6*10^{-19}} = 3*10^{18}