Об'єм алюмінієвої деталі дорівнює 0,2 м в кубі.Визначити вагу цієї деталі​


Ответы на вопрос

Отвечает Лепешинская Юля.

Ответ:

520 кг

Пошаговое объяснение

m=r*V=2700*0.2=520 килограмм