На скільки градусів потрібно ізобарно нагріти газ, щоб він зайняв об'єм, вдвічі більший у

порівнянні з об'ємом при 0°С?

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврина Виктория.

Відповідь:

Пояснення:

T1=273K

V1/T1=V2/T2

V2=V1

V1/T1=2V1/T2

T1=T2/2

273=T2/2

T2=273*2=546K