Визначте опір вольтметра,який показує напругу 120 В і в якому тече струм 15 мА


Ответы на вопрос

Отвечает Клюева Ира.

U=120 B,   I=15 мА=15*10⁻³ A.     R-?

R=U/I = 120 / 15*10⁻³ = 8*10³ Ом = 8 кОм