ЕРС батарейки кишенькового ліхтаря 3 B, її внутрішній опір 1 Ом. якою буде напруга, якщо до них

підключити лампочку 2 Ом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ермаков Данила.

Ответ:

I = E / R+r I = 3,7 / 13,2 = 0,28 (A)

U = IR U = 0,28*11,7 = 3,276 (B)