Визначити єлектричну напругу якщо для переміщення заряду 5 кулон затратили 5 КДЖ єнергії


Ответы на вопрос

Отвечает Ветошкина Настя.

Ответ:

1 кB

Объяснение:

q=5 Кл     A=5000 Дж    U=?

===

U=A/q=5000/5=1000 B

===========================