ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!! Посудина, яка містить 5 г гелію, розірвалася при температурі 400 °С. Яка

максимальна кількість азоту може зберігатися в такій посудині при 50 °С та при п'ятикратному запасі міцності ?

Ответы на вопрос

Отвечает Лобачёва Саша.

p2=5p1

p1V=n1RT1; V=n1RT1/p1 ;n=m1/M1=5*10^-3/4*10^-3=1.25 моль

p2V=n2RT2; V=n2RT2/p2; n2=m2/28*10^-3

n1RT1/p1=n2RT2/5p1

1.25*673=m2*323/28*10^-3*5

m2=28*10^-3*5*1.25*673/323=0.36 кг