ПРОЧИТАЙТЕ УМОВУ Виконайте задачу зробивши дано та розв'язок, та оберіть відповідь

літерою:Пасажирський літак ИЛ-62, ідучи на посадку, доторкнувся до посадочної смуги, маючи швидкість 238 км/год, і почав рухатись з від'ємним прискоренням - 2 м/с². Через який час літак зупинився?а) 2хвб) 33св) 1хвг) 44сд) 22с​

Ответы на вопрос

Отвечает Гасюк Катя.

Ответ:

Объяснение:

238~km/h = 66.11~m/s\\\\t = \dfrac{v - v_0}{a} = \dfrac{0-66.11}{2}\approx 33~s