Яка напруга на кінцях провідника, якщо під час проход- ження по ньому заряду 5 Кл виконується

робота1,1 кДж?​

Ответы на вопрос

Отвечает Назаренко Антон.

Ответ:

0.22 Вольт

Объяснение:

U = F/q = 1.1/5 = 0.22 Вольт

Сподіваюся допоміг тобі.