За даним рівнян- ням v = 2 + 0,5t описати рухтіла і визначити швидкістьтіла в момент часу 20 с

від по-чатку спостереження за тілом.(даю 50 балов)​

Ответы на вопрос

Отвечает Федоров Кирилл.

Ответ:

t= - 4+2v,

Объяснение:

-0,5t = 2-v

t= - 4+2v