Яка сила тяжіння діє на дівчину масою 40 кг? Буду Благодарна, спасибо


Ответы на вопрос

Отвечает Кушнир Миша.

Ответ:

Fт=400Н

Объяснение:

Fт=m*g=40кг*10Н/кг=400Н