При якій напрузі через резистор з опором 3 Ом буде проходити струм 2,4 А? допоможіть будь ласка​


Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Влада.

Ответ:

7,2 В

Объяснение:

Дано:

R = 3 Ом

I = 2,4 A

Решение:

1)U = 2,4 A×3 Ом = 7,2 В

Отвечает Балакина Пелагея.

Ответ:

U=R*I=3*2,4=7,2  B.

Объяснение: