(СРОЧНО)Задача: Четверо друкарів за 7 днів надрукували 336 книг. За скільки днів надрукує один

друкар 60 книг

Ответы на вопрос

Отвечает Зобнин Игорь.

Ответ:5днів

Пошаговое объяснение:

1. 336:4=84(кн.) - надрукує 1 друкар за 7 днів.

2. 84:7=12(кн.) - надрукує 1друкар за 1 день.

3. 60:12=5(дн.) - надрукує 1 друкар 60 книг.