Який опір має вольтметр, розрахований на 150 В, якщо сила струму в ньомк не повинна перевищувати

0,01 А? через дано пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тукташева Арина.

Дано:

U=150 В

I= 0,01 А

Знайти: R-?

I=U/R  ⇒  R = U/I = 150/0,01=15000 Ом = 15 кОм