заєць зривається з місця і впродовж 9 секунд досягає швидкості 12м/с з якою рухається ще 12с. Через

6с заєць зупиняється. Знайдіть шлях, який пробіг заєць

Ответы на вопрос

Отвечает Самигуллин Дамир.

Ответ:

дано S1=S2    V1=12 м\с   t1=12с      t2=15с    V2-?

так как S1=S2

V2*t2=V1*t1

V2=V1*t1\t2=12*10\15=8 м\с

Объяснение: